En İyi 10 Orta Koridor - Orman İkilileri!

Hepimiz League of Legends'ı zevk almak için oynuyoruz. Bu oyunda orta koridor ve orman genellikle sıkı bağlantı kurar. Biz de sizlere orta koridor- orman ikililerini derledik.


1- Orianna - Amumu

Orianna ve Amumu ikilisi


Amumu, Q "Sargı Atışı" yeteneğiyle rakibi sersemletir. Ardından Amumu'dan gelen Ulti yeteneğiyle tekrar sersemletir. Bu arada Orianna Amumuya topunu Amumu'ya vermiş olursa Orianna'nın da Ultisiyle müthiş bir hasar ve kitle kontrol patlaması meydana gelebilir.

2- Orianna - Lee Sin

Orianna ve Lee Sin ikilisi


Amumu'daki kombonun aynısı Lee Sin'de de var. Böylece rakibi kitle kontrolden ve siyah beyaz ekrandan bezdirebilirsiniz.

3- Anivia -Trundle

Anivia ve Trundle ikilisi


Ormancı Trundle, E yeteneğindeki duvarı kullanarak o yeteneğini Anivia'nın duvarıyla birleştirirse rakip için orta koridoru zindan edersiniz. Bu gibi durumlarda ya Sıçra'sını harcayacak ya da ölecek.

4- Yasuo - Malphite

Yasuo ve Malphite ikilisi


Ormancı Malphite, Ulti yeteneğindeki havaya kaldırmayı kullanarak, Yasuo'nun ultisiyle mükemmel kombolar çıkarabilir. Böylece Orta koridorda terör estirebilirsiniz. Bu takım çatışmalarında büyük avantaj sağlayacaktır.

5- Yasuo - Lee Sin

Yasuo ve Lee sin ikilisi


Lee Sin'in Ulti yeteneğindeki havaya kaldırmadan dolayı Yasuo'nun ultisi tetiklenecek ve böylece müthiş kombolar çıkarabileceksiniz.

6- Malzahar - Warwick

Malzahar ve Warwick ikilisi


Warwick'in Ultisi'nden gelen kitleme, Malzahar'ın ultisinden de gelen kitlemeyle ikiye katlanır ve böylece hem hasar hem de kitle kontrol bakımından 1-0 öne geçersiniz.

7- Nocturne - Orianna

Nocturne ve Orianna ikilisi


Nocturne'ın Ultisi'nden gelen etrafı görememe etkisiyle Nocturne üzerine atlamadan önce Orianna topunu Nocturne'a verirse büyük bir hasar patlaması yaşanabilir.

8- Azir - Lee Sin

Azir ve Lee sin ikilisi


Azir'in Ulti yeteneğinden rakip hedefler geçemez ve çarparlarsa havaya savrulurlar. Eğer Lee Sin Ulti yeteneğiyle rakibi Azir'in Ulti'sine atarsa rakip uğradığı kitle kontrolden şaşkına döner ve koridoru rahatça kazanabilirsiniz.

9- Twisted Fate - Rammus

Twisted Fate ve Rammus ikilisi


Rammus'un kışkırtması, Twisted Fate gibi kırılgan ve hedef olmayı sevmeyen bir karakter için oldukça elverişli bir yetenek. Böylece diğerlerine göre çok kolay olmasa da yapılabilecek bir ikili ve gayet de sağlıklı oluyor.

10- Cassiopeia - Malphite

Cassiopeia ve Malphite ikilisi


Ormancı Malphite, Ultisiyle rakibin üzerine atladıktan sonra Cassiopeia direkt Ultisini rakibe bırakırsa rakip kitle kontrolden neye uğradığını şaşırır. Zaten o anda yiyecekleri hasarın haddi hesabı yok. İşte size taş gibi kombo.
KAYNAKÇA
http://gameinfo.tr.leagueoflegends.com/tr/game-info/champions/

Yorumlar

Sosyal Medyada Takip Et!