Türkiye'de 100 Milyondan Fazla Dinlenen Şarkılar!

10. Koray Avcı - Sen (152 Milyon)


koray avcı şarkısı

21 Eylül 2015 tarihinde DokuzSekiz Müzik kanalı tarafından Youtube'a eklenen Koray Avcı'nın Sen isimli parçası şu anda 152 milyon görüntüleme almış durumda. Söz yazarının Zeliha Sıkık'a, müziğin ise Feyzullah Eti'ye ait olduğu bu şarkı Koray Avcı'nın da yorumuyla duygusal bir alanda iyi bir başarı elde etmiş durumda.9. Simge - Miş Miş (155 Milyon)

simge şarkıları

11 Haziran 2015 tarihinde Netd Müzik tarafından Youtube'a eklenen Simge'nin Miş Miş isimli parçası şu anda 155 milyon görüntüleme almış durumda. Bu şarkının orijinal sözün Patricia Cohen'a, Türkçe sözün Sibel Algan'a, müziğin Riff Cohen ve Lenny Ben Basat'a, orijinal düzenlemenin Riff Cohen'a ve son olarak uyarlama düzenlemenin Ozan Bayraşa'ya ait olduğu bu parça Türkçe pop müzikte iyi bir başarı elde etmiştir.


8. Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat (157 Milyon)


mümin sarıkaya şarkıları


29 Aralık 2015 tarihinde DokuzSekiz Müzik kanalı tarafından Youtube'a eklenen söz müziğin Mümin Sarıkaya'ya ait olduğu bu şarkı şu anda 157 milyon görüntüleme almış durumda. Herkes tarafından sevilen bu şarkı özellikle sözleriyle insanların kalbinde dokunuyor. Piyanoda Özgür Çorum'un, bağlamada ise İbrahim Ekici'nin eşliğiyle beraber mükemmel bir uyum içerisinde olan bu şarkının daha da görüntüleme alacak olması bizi şaşırtmaz doğrusu. 


7. Ozan Doğulu feat. Ece Seçkin - Hoşuna mı Gidiyor (157 Milyon)

Ece seçkin şarkıları

21 Eylül 2014 tarihinde Netd Müzik tarafından Youtube'a yüklenen bu şarkı şu anda 157 milyon görüntüleme almış durumda. Endonezyalı insanların yorumlarının da bulunduğu bu şarkı Türkçe pop alanında iyi bir başarı elde etmiştir.


6. Hadise - Prenses (180 Milyon)

Hadise şarkıları


2 Aralık 2014 tarihinde Netd Müzik kanalı tarafından Youtube'a yüklenen bu şarkı şu anda 180 milyon görüntüleme almış durumda. Sözün Gökhan Şahin'e, müzik&düzenlemenin Emrah Karaduman'a ait olduğu bu şarkı Türkçe pop alanında gayet iyi bir başarı elde etmiştir. 


5. İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine (194 Milyon)

irem derici şarkıları


14 Mayıs 2014 tarihinde Netd müzik kanalı tarafından Youtube'a yüklenen bu slow şarkı şu anda 184 milyon görüntüleme almış durumda. Yabancı insanların da video altına yorum yaptığı bu şarkı Türkçe slow şarkı alanında büyük bir başarı elde etmiştir.


4. Eypio & Burak King - Günah Benim (200 Milyon)

eypio burak king şarkıları


28 Aralık 2015 tarihinde 3 Adım Müzik tarafından Youtube'a yüklenen bu parça şu anda 200 milyon görüntüleme almış durumda. Sözün Eypio&Burakking, müziğin ise Pnzr Beats'e ait olduğu bu şarkı 
Türkçe rap alanında büyük bir başarı elde etmiştir.


3. Çağatay Akman - Gece Gölgenin Rahatına Bak (218 Milyon)

çağatay akman şarkıları

12 Aralık 2016 tarihinde 2645 Records kanalı tarafından Youtube'a yüklenen bu şarkı şu anda 218 milyon görüntüleme almış durumda. Anna RF'ten telif yediği için videosu Youtube'dan kaldırılmıştır ancak bir süre sonra tekrardan yüklenmiştir.


2. Gülşen - Bangır Bangır (240 milyon)

gülşen şarkıları


28 Nisan 2015 tarihinde Netd Müzik kanalı tarafından Youtube'a yüklenen bu şarkı şu anda 240 milyon görüntüleme almış durumda. Renkli klibi sebebiyle diğer ülkelerde yaşayan insanların da dikkatini çeken bu klip Türkçe pop alanında büyük bir başarı elde etmiştir. 


1. Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama ft. Aleyna Tilki (293 Milyon)

emrah karaduman aleyna tilki şarkıları

19 Ağustos 2016 tarihinde Netd müzik kanalı tarafından yayınlanan bu şarkı şu anda 293 milyon görüntüleme almış durumda ve her geçen gün daha da artıyor. Aleyna Tilki henüz 16 yaşındayken söylediği bu şarkıyla Türkçe pop alanında şimdiye kadar en çok dinlenen şarkı olarak yerini alıyor.


Yorumlar

Sosyal Medyada Takip Et!