Dünya'nın Sonuyla İlgili 5 Kehanet!

Şimdiye kadar birçok kahinin kehanet görüşünü görmüşsünüzdür. Bazıları gerçekten de her şeyi önceden bilip tespit etmişti. Böyle başarılı kehanetleri olan kahinler Dünya'nın sonu hakkında da kehanetler söylemişler. Gelin, insanlar üzerinde ciddi şaşırtıcı etkiler bırakan birkaç kehanete bir göz atalım. İşte sizin için Dünya'nın sonuyla ilgili 5 kehaneti derledik. 


1- Bulgaristanlı ünlü kahin, Baba Vanga Sovyetler'in çöküşünü, Prenses Diana'nın ölümünü bilmiştir. Bu kahinin Düya'nın sonu kehaneti şöyledir: 3797 yılında Dünya'nın sonu gelecek. Tüm yaşam bir anda sönecek. İnsanlar yeni bir Güneş Sistemi'nde yaşam alanı arayacak. Bunun sebebi ise Dünya'nın ve Güneş Sistemi'nin yaşlanması olacak.


dünyanın sonu kehaneti2- Dünya'nın sonu nükleer silahlar yüzünden gelecek. Şu an görüldüğü üzere hiçbir ülke nükleer silah kullanmıyor. Fakat çıkabilecek olası bir savaşta bir ülke nükleer silah kullandığı zaman diğerleri de kullanmaktan çekinmeyecektir. Bu da küresel bir sorun haline gelecek ve Dünya'da canlı yaşamı kalmayacak.


atom bombası kehaneti3- Bir savaş durumunda kullanmak için geliştirilen virüsler insan yaşamı için de ayrı bir tehlike yaratacak. Bu virüslerin kullanılması sonucu sadece hedeflenen ülke değil tüm dünya bundan etkilenecek ve Dünya üzerinde canlı yaşamı kalmayacak.
virüs kehaneti
4- Dünya'da üç yer, yerin altına batacak ve bunlar büyük yıkımlara sebep olacak. Sonrasında ise bu batmaların etkileri diğer yerleri de etkileyecek ve Dünya tamamen gömülecek. Böylece Dünya'nın sonu gelecek.
çukur, kehanet


5- Dünya'yı kırk gün kırk gece bir duman bulutu kaplayacak ve insanlar, diğer canlılar  büyük zararlar görecek. Ardından Güneş batıdan doğacak ve sonra da Dünya'nın sonu gelecek. Bir canlı bile yaşamayacak.
toz bulutu kehanetiKaynakça
·         https://onedio.com/haber/dunyayi-bitiren-kehanetler-210026
·         http://www.internethaber.com/dunyanin-sonu-kehanetleri-foto-galerisi-1208910.htm?page=7
·         http://www.teknolojioku.com/foto-galeri/dunyanin-sonu-kehanetleri-10576.html?p=2
·         https://www.youtube.com/watch?v=IW9dk1VQS5A
  •      https://www.youtube.com/watch?v=Wvam6qD9IlY

Yorumlar

Sosyal Medyada Takip Et!